Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám oznámili, že od 1. 9. 2014 jsme rozšířili naše webové stránky o novou záložku nazvanou             NÁZOROVÉ FÓRUM.

Sem nám můžete psát Vaše příspěvky a ohlasy.

                                                                                    Děkujeme

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik měsíců má rok 

Stránka

Dobrý den, prosím, bude se před zápisem do MŠ/DS konat Den otevřených dveří? Děkuji a jsem s pozdravem, Jana Vilaseca (Vloženo 15.03.2019)

Dobrý den, informace o Dnu otevřených dveří je zveřejněna na webových stránkách školy v záložkách Zápis do MŠ a v záložce Dětská skupina. Nina Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, ředitelka MŠ, 15.03.2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč ani letos nebude otevřena přes letní prázdniny naše školka? Děkuji Zichová (Vloženo 07.02.2018)

Dobrý den paní Zichová, v první řadě Vám musím říct, že o otevření nebo uzavření mateřské školy v době letních prázdnin rozhoduje zřizovatel.  Letos v létě v rámci projektu „Polytechnická zahrada“ proběhne první etapa rekonstrukce školní zahrady. Budou vybudovány cestičky pro děti z bezpečné pryžové hmoty a pítko u budovy 967. Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, 09.02.2018
Vážení rodiče, přeplatky za stravné byly dnes 6.9.2017 poukázány na účty rodičů. Žádáme o případnou kontrolu. Všem rodičům děkujeme za pochopení a trpělivost. Bc. Nina Vatolinová - ředitelka MŠ (Vloženo 06.09.2017)
06.09.2017
Dobrý den, Četla jsem že přeplatky za obědy se budou vyplácet v srpnu či v září.Chci se zeptat v jakém termínu tomu tak bude.Dekuji za Vaši odpověď.Pavlina S. (Vloženo 25.08.2017)

Dobrý den vážená paní,

předpokládaný termín odeslání přeplatků je týden 28.8. -1.9.2017 (je to ovšem  podmíněno zapojením elektřiny a internetu v mš).

Děkuji za pochopení v této výjimečné situaci.

S pozdravem

Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, 25.08.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte na Vašich stránkách k dispozici seznam věcí, které mají mít děti do školky? A také denní rozpis, např. v kolik hodin je oběd, od kdy do kdy si rodiče vyzvedávají děti atd. Předem děkuji. Hezký den, Klára (Vloženo 24.06.2017)

Dobrý den paní Kláro, děkuji za dotaz. Seznam věcí, které rodiče připraví dětem zveřejňujeme na internetových stránkách školky před koncem prázdnin. Tato informace bude v Aktualitách u seznamů tříd. Ostatní informace najdete ve Školním řádu, který také je na stránkách.

S pozdravem                                                                                                               Vatolinová

Nina Vatolinová, řed. MŠ, 26.06.2017
Poděkování za Adámka. Tímto bych chtěla velmi poděkovat celému kolektivu školky zejména paní ředitelce Nině Vatolinové, paní učitelce Janě Hampejsové a též paní Lucce, Jarmile, Janě za jejich obětavou péči, besídky, plavání, školku v přírodě a mnoho jiných zážitků. A hlavně za to, že Adámek do školky chodil rád. Dále pak patří poděkování vedoucí kuchyně paní Blance Volínové a všem paním kuchařkám. Za jejich výborná a nápaditá jídla. Po školce se mu velmi stýská a doufám, že se mu bude ve škole líbit jako ve školce. Ještě jednou děkuji Jelínková (Vloženo 18.08.2016)

Paní Jelínková, moc děkujeme za ocenění naší práce. Přejeme Adámkovi hodně úspěchů ve škole a celé rodině samé pohodové dny. Vatolinová

Nina Vatolinová, 18.08.2016
Proč malé děti dostávají tavené sýry? Děkuji za odpověď. Simona Matysová (Vloženo 02.09.2014)

 

Dobrý den paní Matysová,

 

při stravování dětí v MŠ se řídíme vyhláškami:

  • Vyhláška Ministerstva zdravotnictví ČR č. 137/2004 Sb., o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny

  • Vyhláška Ministerstva zdravotnictví ČR č. 410/2005 Sb., kterou se stanoví hygienické požadavky na provoz škol, předškolních zařízení a některých školních zařízení

  • Vyhláška MŠMT č. 107/2005 Sb., o školním stravování

Jídelníček se sestavuje v souladu se zásadami správné výživy a dodržováním norem spotřebního koše vybraných potravin. Dodržování spotřebního koše v MŠ kontrolují nadřízené orgány.

Pravidla pro tvorbu jídelníčku:

  • Řídí se platnými vyhláškami

  • Podmínkou je měsíční plnění „spotřebního koše“

  • Spotřební koš – je evidence jednotlivých složek stravy, aby byla dodržena předepsaná výživová norma, jeho plnění zaručuje pestrost a vyváženost stravy

  • Tvorba jídelníčku – hlavní kuchařka, kontrola – vedoucí školní jídelny (dvojitá kontrola)

Připravujeme pro děti pestrou a výživově hodnotnou stravu. Tavený sýr je jednou z mnoha potravin, kterou nabízíme naším dětem. Tento sýr není nijak závadný a je také s jinými druhy sýrů základem pro přípravu různých pomazánek.

Při pravidelných kontrolách jídelníčků Hygienickou stanicí pro Prahu 9, byly naše jídelníčky shledány naprosto vyhovujícími.

Pro zajímavost Vám níže nabízíme odkaz na názor metodičky stravování Bc. Anny Packové z poradny pro  školní stravování:

 

http://www.vyzivaspol.cz/jaky-je-vas-nazor-na-tavene-syry-a-spagety-s-kecupem/

    

                                                                          

Bc. Nina Vatolinová - řed. MŠ, Blanka Volínová - ved. ŠJ, 06.12.2015
Poděkování. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se po tři roky starali o naši holčičku. Nejen paní ředitelce Nině Vatolinové a paní učitelce Janě Hampejsové, ale také paní Libušce, Hele, Janě, Lucce a týmu kuchařek i všem ostatním. Děkujeme za velmi příjemně strávený čas, s výlety, divadly, besídkami a všemi dalšími akcemi. Se školkou jsme se loučili opravdu neradi, protože je prima. Čeká nás teď škola, ale určitě někdy přijdeme do školky na návštěvu. Jěště jednou děkujeme Holečkovi (Vloženo 30.06.2015)

Dobrý den paní Holečková, děkujeme a budeme se těšit, až se přijde Doubravka „pochlubit“ jedničkami. Nina Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová - řed. MŠ, 01.07.2015
Dobrý den milá školičko, chtěla bych vám všem moc poděkovat za pomoc při vaření bezlepkové diety pro mého syna. Dík patří zejména vedoucí kuchyně pí Volínové za její profesionální přístup, ochotu při přípravě bezlepkové stravy a celému teamu kuchyně. Dále paní ředitelce, která nám vyšla maximálně vstříc a samozřejmě paním učitelkám z Modré třídy, paní Janě, které po celý školní rok dohlížely na syna aby nedošlo k porušení diety. Za vše mluví poslední kontrolní testy syna ne lepek, které dopadly výborně!!! Kéž by takových školek a škol bylo více. Ještě jednou děkuji a přeji krásné prázdniny. Jelínková (Vloženo 26.06.2015)

Paní Jelínková, děkujeme. Přejeme Vám i dětem krásné prázdniny. Nina Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, řed. MŠ, 26.06.2015
Dnešní odpoledne pro mne bylo sváteční. Zážitek z vystoupení dětí v Červené D třídě je nezapomenutelný. Čtvrtým rokem navštěvuje moje vnučka vaši mateřskou školu. Někdy jsem i žárlila na paní učitelky když se mnou nechtěla jít odpoledne domů. Už vím proč. Chci touto cestou poděkovat za jejich práci, trpělivost, ochotu a porozumění k dětem, rodičům a nám prarodičům. Je neuvěřitelné co všechno stíhají a kolik vědomostí dětem předávají. Patří jim velký dík. Přeji spoustu pohodových dětí, nápadů a úsměvů na jejich i dětských tvářích. Broníčková Marta (Vloženo 12.05.2015)

Dobrý den paní Broníčková,

moc jste nás všechny potěšila, děkujeme.

Za pedagogický kolektiv Nina Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová - řed. MŠ, 17.05.2015

Stránka