Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Vážení rodiče,

 

sem nám můžete psát Vaše příspěvky a ohlasy.

                                                                                    Děkujeme

 

 

 

 

 

 

Stránka

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat učitelkám Katce a Jitce, jakož i paní aistentce Lindě za jejich práci v Zelené S třídě. Vážím si jejich individuálního přístupu k dětem i komunikace s rodiči. Věnují se dětem v oblasti tvoření, ale i vzdělávání. Syn chodí do školky rád a těší se na nové zážitky a výtvory. Přeji celému kolektivu MŠ pohodové Vánoce a šťastný Nový rok a do budoucna spoustu stejně dobrých učitelů. (Vloženo 15.12.2021)

Dobrý den, paní Gambová,

moc děkujeme za pochvalu a ocenění. Přejeme Vám i celé rodině krásné vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví.

za kolektiv MŠ - Nina Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, 15.12.2021
Dobrý den, mám dotaz, kdy dojde k vyúčtování stravného za školní rok 2020/2021? děkuji (Vloženo 16.07.2021)

Dobrý den paní Limburská,

vyúčtování obědů proběhne letos v srpnu. Na MŠ je zatím prázdninový provoz.

V červenci školku navštěvují přihlášené děti.

Vyúčtování se dělá hromadně a je možné ho provést až po ukončení provozu.

Krásné léto

S pozdravem

Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, 16.07.2021
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné vynechat ze svačin tavený sýr. Všímám si, že min. jednou až dvakrát za týden ho děti dostávají. Tavený sýr obsahuje tavící soli a není tudíž výživově úplně vhodnou potravinou pro děti. Je mi vždy líto, že ho musím vyhazovat, protože tuto potravinu pro své dítě nechci. Raději bych uvítala kus zeleniny nebo ovoce. Pokud se s tím nedá nic udělat, pak se moc přimlouvám za to, abyste tuto svačinu zařadili jako velmi ojedinělou. Děkuji! (Vloženo 15.02.2021)
03.12.2022
Poděkování za Vasylka. Mnoho krát děkuji paní učitelkám Janičce a Terezce za jejich trpělivost kterou prokázaly za celých 4 roky návštěvy našeho syna ve školce. Hlavně na tom začátku až s Vasylkem z důvodu jazykové bariery, bylo nejvíc komplikaci. Děkuji Vám za to, že jste naučily Vasku jak se má správně chovat v kolektivu, a že z nej vyrostl statečný chlapeček, který umí ukázat i tu svoji dobrou stránku. Paní řiditelce Nině Vatolinové, děkuji za pochopeni prokázané vůči nám - rodičům. Jste profesionálové ve své práci! Ať se Vám daří a mate jenom hodni žáky! (Vloženo 14.07.2020)

Vážená paní Bentsa, děkujeme Vám za ocenění naší práce. Přejeme Vasylkovi hodně úspěchů ve škole.

Bc. Nina Vatolinová, 15.07.2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda a kdy najdu na vašich stránkách rozdělení do hednotlivých tříd. Nastupujeme letos v září. Moc dškuji Urbanová (Vloženo 23.08.2019)
03.12.2022
Dobrý den, prosím, bude se před zápisem do MŠ/DS konat Den otevřených dveří? Děkuji a jsem s pozdravem, Jana Vilaseca (Vloženo 15.03.2019)

Dobrý den, informace o Dnu otevřených dveří je zveřejněna na webových stránkách školy v záložkách Zápis do MŠ a v záložce Dětská skupina. Nina Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, ředitelka MŠ, 15.03.2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč ani letos nebude otevřena přes letní prázdniny naše školka? Děkuji Zichová (Vloženo 07.02.2018)

Dobrý den paní Zichová, v první řadě Vám musím říct, že o otevření nebo uzavření mateřské školy v době letních prázdnin rozhoduje zřizovatel.  Letos v létě v rámci projektu „Polytechnická zahrada“ proběhne první etapa rekonstrukce školní zahrady. Budou vybudovány cestičky pro děti z bezpečné pryžové hmoty a pítko u budovy 967. Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, 09.02.2018
Vážení rodiče, přeplatky za stravné byly dnes 6.9.2017 poukázány na účty rodičů. Žádáme o případnou kontrolu. Všem rodičům děkujeme za pochopení a trpělivost. Bc. Nina Vatolinová - ředitelka MŠ (Vloženo 06.09.2017)
06.09.2017
Dobrý den, Četla jsem že přeplatky za obědy se budou vyplácet v srpnu či v září.Chci se zeptat v jakém termínu tomu tak bude.Dekuji za Vaši odpověď.Pavlina S. (Vloženo 25.08.2017)

Dobrý den vážená paní,

předpokládaný termín odeslání přeplatků je týden 28.8. -1.9.2017 (je to ovšem  podmíněno zapojením elektřiny a internetu v mš).

Děkuji za pochopení v této výjimečné situaci.

S pozdravem

Vatolinová

Bc. Nina Vatolinová, 25.08.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte na Vašich stránkách k dispozici seznam věcí, které mají mít děti do školky? A také denní rozpis, např. v kolik hodin je oběd, od kdy do kdy si rodiče vyzvedávají děti atd. Předem děkuji. Hezký den, Klára (Vloženo 24.06.2017)

Dobrý den paní Kláro, děkuji za dotaz. Seznam věcí, které rodiče připraví dětem zveřejňujeme na internetových stránkách školky před koncem prázdnin. Tato informace bude v Aktualitách u seznamů tříd. Ostatní informace najdete ve Školním řádu, který také je na stránkách.

S pozdravem                                                                                                               Vatolinová

Nina Vatolinová, řed. MŠ, 26.06.2017

Stránka