Menu
Mateřská škola Vybíralova 968

Virtuální prohlídka školy ZDE

Schůzka s učitelkami ZŠ Vybíralova

Pozvání pro rodiče předškoláků.

Vážení rodiče předškoláků,

zveme vás na informační schůzku s paní učitelkami se základní školy Vybíralova. Od paní učitelek uslyšíte co všechno má dítě znát a umět před nástupem do 1. třídy. Také se dozvíte mnoho informací spojených se zápisem do ZŠ, nástupem dětí do ZŠ aj.                                                                                                                                                                                                          Tato schůzka je určena rodičům všech předškoláků navštěvujících MŠ Vybíralova (všechny budovy). Na schůzce budou přítomné třídní paní učitelky z MŠ ze tříd předškoláků. Jsou možné konzultace ohledně dětí.

Kdy: 30. 01. 2024 v 16.00 hod.

Kde: Červená třída, budova Vybíralova 968

Těšíme se na Vás.

 

V Praze dne 09. 01. 2024                                                      Nina Vatolinová, řed. MŠ

Datum vložení: 9. 1. 2024 14:12
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2024 14:36
Autor: Správce Webu

Aktuality

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

nahoru

Projekty